85520
Packbox, Olja
206,00 kr inkl. moms
10 i lager
Beskrivning
Packbox, Olja
Information
| Namn | Packbox, Olja |
|---|---|
| SKU | 85520 |
| Antal cylindrar | 2, 3, 4 |
| Årsmodell | 1977-1997 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Ytterdia tum | 1.3125 tum |
| Ytterdia mm | 33.34 mm |
| Tjocklek mm | 3.14 mm |
| Axeldia i tum | 0.8750 tum |
| Axeldia i mm | 22.23 mm |
| Tjocklek i tum | 0.1240 tum |
