85070
Packbox för vattenpump Mercury/Mercruiser
239,00 kr inkl. moms
2 i lager
Beskrivning
Packbox
Motsvarar OEM:
26-89238
Information
| Namn | Packbox för vattenpump Mercury/Mercruiser |
|---|---|
| SKU | 85070 |
| Motorstyrka (hk) | 65-225 hk |
| Antal cylindrar | 4, 6 |
| Motortyp | V6 |
| Årsmodell | till 2002 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Ytterdia tum | 1.5000 tum |
| Ytterdia mm | 38.10 mm |
| Tjocklek mm | 10.80 mm, 8.04 mm |
| Axeldia i tum | 0.8750 tum |
| Axeldia i mm | 22.23 mm |
| Tjocklek i tum | 0.3170 tum, 0.4250 tum |
