85040
Packbox
169,95 kr inkl. moms
20 i lager
Beskrivning
Packbox
Information
| Namn | Packbox |
|---|---|
| SKU | 85040 |
| Motorstyrka (hk) | 65-225 hk |
| Antal cylindrar | 4, 6 |
| Motortyp | V6 |
| Drevmodell | Alpha One Gen 1 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Ytterdia tum | 1.2500 tum |
| Ytterdia mm | 31.75 mm |
| Tjocklek mm | 4.62 mm |
| Axeldia i tum | 0.8750 tum |
| Axeldia i mm | 22.23 mm |
| Tjocklek i tum | 0.1820 tum |
