87110
Packbox
561,35 kr inkl. moms
5 i lager
Beskrivning
Packbox
Information
| Namn | Packbox |
|---|---|
| SKU | 87110 |
| Drevmodell | Cobra SX |
| Motorfabrikat | OMC |
| Ytterdia tum | 1.3780 tum |
| Ytterdia mm | 35.00 mm |
| Tjocklek mm | 6.93 mm, 8.01 mm |
| Axeldia i tum | 0.9840 tum |
| Axeldia i mm | 25.00 mm |
| Tjocklek i tum | 0.2730 tum, 0.3150 tum |
