87100
Packbox
420,00 kr inkl. moms
2 i lager
Beskrivning
Packbox
Information
| Namn | Packbox |
|---|---|
| SKU | 87100 |
| Drevmodell | SX Drev |
| Motorfabrikat | OMC |
| Ytterdia tum | 2.9530 tum |
| Ytterdia mm | 75.01 mm |
| Tjocklek mm | 13.14 mm |
| Axeldia i tum | 1.7717 tum |
| Axeldia i mm | 45.00 mm |
| Tjocklek i tum | 0.5170 tum |

