86810
Packbox
257,50 kr inkl. moms
19 i lager
Beskrivning
Packbox (OMC Cobradrev 1991-1993).
Information
| Namn | Packbox |
|---|---|
| SKU | 86810 |
| Motortyp | 2-takt, 4-takt |
| Motorfabrikat | Evinrude/Johnson |
| Ytterdia tum | 1.6875 tum |
| Ytterdia mm | 42.86 mm |
| Tjocklek mm | 6.47 mm, 6.52 mm |
| Axeldia i tum | 1.2500 tum |
| Axeldia i mm | 31.75 mm |
| Tjocklek i tum | 0.2550 tum, 0.2570 tum |
