86530
Packbox
430,00 kr inkl. moms
1 i lager
Beskrivning
Packbox
Information
| Namn | Packbox |
|---|---|
| SKU | 86530 |
| Drevmodell | Alpha One Gen 2 |
| Motorfabrikat | OMC |
| Ytterdia tum | 1.3750 tum, 2.5000 tum |
| Ytterdia mm | 34.93 mm, 63.50 mm |
| Tjocklek mm | 6.38 mm, 8.27 mm |
| Axeldia i tum | 0.7810 tum, 2.0000 tum |
| Axeldia i mm | 19.84 mm, 50.80 mm |
| Tjocklek i tum | 0.2510 tum, 0.3260 tum |
