85130
Packbox
139,05 kr inkl. moms
2 i lager
Beskrivning
Packbox. Säljes styckvis. (I vissa fall krävs 2st) (OMC Cobradrev 1986-1990)
Information
| Namn | Packbox |
|---|---|
| SKU | 85130 |
| Motorstyrka (hk) | 65-225 hk |
| Antal cylindrar | 4, 6 |
| Motortyp | V6 |
| Drevmodell | Cobra |
| Motorfabrikat | Evinrude/Johnson |
| Ytterdia tum | 1.6875 tum |
| Ytterdia mm | 42.86 mm |
| Tjocklek mm | 6.69 mm, 7.96 mm |
| Axeldia i tum | 1.1875 tum |
| Axeldia i mm | 30.16 mm |
| Tjocklek i tum | 0.2630 tum, 0.3130 tum |
