80140
O-ring
56,65 kr inkl. moms
22 i lager
Beskrivning
O-ring passar till 13992
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 80140 |
| Motortyp | V6 |
| Drevmodell | Cobra |
| Årsmodell | Efter 1994 |
| Motorfabrikat | OMC |
| Innerdia mm | ½ tum, 12.70 mm |
| Ytterdia tum | 5/8 tum |
| Ytterdia mm | 15.88 mm |
| Tjocklek mm | 1.59 mm |
