83445
O-ring
56,65 kr inkl. moms
6 i lager
Beskrivning
O-ring
Motsvarar OEM:
8M0142840, 896524
EMP
25-00217
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 83445 |
| Motorstyrka (hk) | 65-225 hk |
| Antal cylindrar | 4, 6 |
| Motortyp | Verado |
| Drevmodell | Bravo 1/2/3 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Innerdia mm | 3-7/8 tum, 98.43 mm |
| Ytterdia tum | 4-1/4 tum |
| Ytterdia mm | 107.95 mm |
| Tjocklek mm | 4.76 mm |
