83250
O-ring
56,65 kr inkl. moms
11 i lager
Beskrivning
O-ring (priset avser 1st).
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 83250 |
| Motortyp | Optimax |
| Motorfabrikat | OMC |
| Innerdia mm | 1-1/2 tum, 38.10 mm |
| Ytterdia tum | 1-7/8 tum |
| Ytterdia mm | 47.63 mm |
| Tjocklek mm | 4.76 mm |
