82430
O-ring
45,00 kr inkl. moms
4 i lager
Beskrivning
O-ring.
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 82430 |
| Drevmodell | Cobra |
| Motorfabrikat | OMC |
| Innerdia mm | 104.78 mm, 4-1/8 tum |
| Ytterdia tum | 4-3/8 tum |
| Ytterdia mm | 111.13 mm |
| Tjocklek mm | 3.18 mm |
