82400
O-ring - Läs mer info
41,20 kr inkl. moms
15 i lager
Beskrivning
O-ring (EJ för OMC inombordare 2,3L och 3,0L 1986-1989, välj artnr 82370).
Information
| Namn | O-ring - Läs mer info |
|---|---|
| SKU | 82400 |
| Drevmodell | Bravo 1/2/3 |
| Motorfabrikat | Evinrude/Johnson |
| Innerdia mm | 3-3/4 tum, 92.25 mm |
| Ytterdia tum | 4 tum |
| Ytterdia mm | 101.60 mm |
| Tjocklek mm | 3.18 mm |
