82425
O-ring
36,05 kr inkl. moms
5 i lager
Beskrivning
O-ring
Motsvarar OEM: 25-805331
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 82425 |
| Drevmodell | SX Drev |
| Motorfabrikat | OMC |
| Innerdia mm | 101.60 mm, 4 tum |
| Ytterdia tum | 4-1/4 tum |
| Ytterdia mm | 107.95 mm |
| Tjocklek mm | 3.18 mm |
