81430
O-ring
56,65 kr inkl. moms
23 i lager
Beskrivning
O-ring
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 81430 |
| Drevmodell | Bravo 1/2/3 |
| Motorfabrikat | Mercruiser |
| Innerdia mm | 2-7/16 tum, 61.91 mm |
| Ytterdia tum | 2-5/8 tum |
| Ytterdia mm | 66.68 mm |
| Tjocklek mm | 2.38 mm |
