82370
O-ring
51,50 kr inkl. moms
18 i lager
Beskrivning
O-ring
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 82370 |
| Motorstyrka (hk) | 40-75 hk |
| Drevmodell | SX Drev |
| Motorfabrikat | Evinrude/Johnson |
| Innerdia mm | 3-3/8 tum, 85.73 mm |
| Ytterdia tum | 3-5/8 tum |
| Ytterdia mm | 92.08 mm |
| Tjocklek mm | 3.18 mm |
