81390
O-ring
72,10 kr inkl. moms
17 i lager
Beskrivning
O-ring
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 81390 |
| Motorstyrka (hk) | 65-225 hk |
| Antal cylindrar | 4, 6 |
| Motortyp | Verado |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Innerdia mm | 2-3/16 tum, 55.56 mm |
| Ytterdia tum | 2-3/8 tum |
| Ytterdia mm | 60.33 mm |
| Tjocklek mm | 2.38 mm |
