81380
O-ring
56,65 kr inkl. moms
10 i lager
Beskrivning
O-ring
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 81380 |
| Drevmodell | Alpha One Gen 2 |
| Motorfabrikat | Evinrude/Johnson |
| Innerdia mm | 2-1/8 tum, 53.98 mm |
| Ytterdia tum | 2-5/16 tum |
| Ytterdia mm | 58.74 mm |
| Tjocklek mm | 2.38 mm |
