81230
O-ring
72,10 kr inkl. moms
Längre leveranstid
Beskrivning
O-ring
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 81230 |
| Motorstyrka (hk) | 3.9/4/4.5/6/7.5/9.8 hk |
| Motortyp | 2-takt |
| Drevmodell | SX Drev |
| Motorfabrikat | Volvo |
| Innerdia mm | 1-3/16 tum, 30.16 mm |
| Ytterdia tum | 1-3/8 tum |
| Ytterdia mm | 34.93 mm |
| Tjocklek mm | 2.38 mm |
