81210
O-ring
85,00 kr inkl. moms
7 i lager
Beskrivning
O-ring
Information
| Namn | O-ring |
|---|---|
| SKU | 81210 |
| Drevmodell | Cobra, SX Drev |
| Motorfabrikat | OMC |
| Innerdia mm | 1-1/16 tum, 26.99 mm |
| Ytterdia tum | 1-1/4 tum |
| Ytterdia mm | 31.75 mm |
| Tjocklek mm | 2.38 mm |
